Заказ обратного звонка

Viljandi veebilehtede edendamine

Minu nimi on Aleksandr. Juba üle 7 aasta tegelen ma komplekse internet-marketinguga: SEO-veebilehtede edenemisega, kontekstreklaamiga, reklaamiga sotsiaalsetes võrgustikes, veebilehtede analüüsimisega ja müüdavate tekstide kirjutamisega.

Kui teil on juba veebileht, peate te olema kindel selles, et selle veebilehe otsinguoptimeerimine on tehtud 100%-le. Kui sellist veendumust ei ole, te võite saada minult kvaliteetset nõustamist.

Minu töökogemuse järgi SEO-spetsialistina on paljudel veebilehtedel erinevaid optimeerimise vigu, mis ei võimalda veebilehtedel jõuda otsingusüsteemide TOP-10-sse. Ja isegi siis, kui veebilehtede edendamise töö toimib, ei toimu see alati efektiivselt. Pöördudes minu poole, võite te saada lühikese SEO-audidi ja me saame koos teha järelduse, kas te vajate lisatööde läbiviimist või veebilehe arendamise tase on kõrge ja ei ole mingeid probleeme.

vaatamata sellele, et Viljandi ei ole minu elukohaks, võin üsna edukalt osutada teenuseid kaugelt (ja me saame suhelda mis tahes mugavate sidevahendite abil).

Erinevalt reklaamiagentuuridest püüan ma leida individuaalse lähenemise oma igale kliendile. Hind minu teenustele sõltub otseselt ülesande keerukusest ja töömahust (maksumus arvutatakse igal konkreetsel juhul eraldi).

Kui teil on vaja professionaalset SEO-Optimisaatorit- pöörduge, mul on hea meel aidata.

Kontekstuaalne reklaam

Peale SEO annan ma suurt tähendust kontekstuaalsele reklaamile Google Adwords.

Nagu igal asjal on kontekstuaalsel reklaamil palju peensusi ja nüansse — kõike ei saagi kirjelda lühikeses artiklis. Ütlen ainult, et ma üritan teha reklaamkampaaniate häälestamist, võttes arvesse iga kliendi äri omadusi. Samal ajal sellega on mul omad saavutused, mida ma sain töö käigus erinevate klientidega erinevates tegevuse valdkondades.

Meie ajal saab veendusega väita, et reklaam internetis muutub üha atraktiivsemaks väikese ja keskmise äri omanike silmis — erinevalt välireklaamist, bänneritest ja stendidest, erinevalt kuulutustest ajalehtedes ja televisioonis, oma kodulehe areng Internetis läheb odavamalt ja efekt saavutakse veel pikaajalisemaks (sama puudutab ka oma gruppe sotsiaalsetes võrgustikes Facebook ja Vkontakte).

Lisaks kaasaegne Google Analytics veeb-analüüsimise süsteem võimaldab kõrge täpsusega arvutada kulutatud raha tõhusust (seda ei pruugi anda traditsioonilised reklaami liigid).

Kui teil on vaja kontekstuaalse reklaami spetsialisti — pöörduge, mul on hea meel aidata.

Lisaks eeltoodule tegelen ma ka koolitusega Skype teel — minu arvates need eratunnid võivad olla isegi mugavamad kui tavalised kursused.

Lisaks on võimalik nõustamine internet-marketingu valdkonnas mis tahes küsimustes: alates veebilehe loomisest kuni veebianalüüsimise süsteemide häälestamiseni.

3 lihtsat viisi võtta minuga ühendust: